MiracleAir 400-B
Profesonalus oro filtravimo įrenginys buvo sukurtas specialiai medicinos paskirties įstaigoms, tiesiogiai bendradarbiaujant su Čekijos odontologijos klinikomis. Tai yra unikalus produktas, sukurtas ir pagamintas Čekijoje.
Aukštas filtravimo lygis yra užtikrinamas keturių pakopų filtravimu, kuris
patikimai surenka dulkių mikrodaleles, bakterijas ir virusus iki 0,1μm 99,99% efektyvumu. Dauguma panašių, kitų gamintojų įrenginių, gali surinkti tik iki 0,3μm, ir negali surinkti virusų. Energijos taupymas yra užtikrinamas naudojant EC elektros variklį.
Kuriant įrenginį, įpatingas dėmesys buvo skiriamas įrenginio valymo ir priežiūros paprastumui, praktiškumui ir saugiam filtrų pakeitimui. Kitaip, negu dauguma panašių įrenginių, šis įrenginys atitinka aukštus sveikatos apsaugos ir gydymo įstaigų standartus. Filtrų užterštumo lygis, yra parodomas remiantis realiu filtro užterštumo matavimu, kuris yra unikalus, tokio tipo įrenginiuose.
Sulaiko iki 99,99% virusų ir bakterijų.
Taupantis energiją.

Pagaminta Čekijoje.

3 metų garantija (išskyrus filtrų dėžę).

Naudotojo vadovas ir instrukcijos, kaip pakeisti filtro
dėžę

Pagrindinis aprašymas

“Miracle Air 400-B” susideda iš 4 pagrindinių dalių: įsiurbimo dėžės, filtrų dėžės korpuso, ventiliatoriaus korpuso ir dviejų šoninių apdailos dangčių. Visos korpuso dalys yra pagamintos iš cinkuotos skardos lakštų, padengta specialia balta (RAL 9210) antibakterine danga.
Įsiurbimo dėžė
Įsiurbimo dėžė yra skirta pritvirtinti įsiurbimo rankovę. Joje yra slėgio matavimo taškas, sujungtas vamzdeliu, kuris matuoja slėgį filtravimo dėžės viršuje, taip pasiekiant tikslų filtrų užterštumo matavimą. Įsiurbimo dėžėje yra įžeminimo kabelis ir tvirtinimo rankenėlės, sujungiančios su filtravimo dėže. Apdailiniai dangčiai, magnetų pagalba, lengvai uždedami ir nuimami ant filtravimo įrenginio.
Filtrų dėžė
Filtravimo dėžė standartiškai susideda iš keturių filtrų sistemos. Visi filtrai turi didelį filtravimo paviršių, kas užtikrina ilgą tarnavimo laiką. Preliminarus filtrų tarnavimo laikas 10-12 mėn. Filtrų tarnavimo laikas priklauso nuo palinkos sąlygų, kurioje jie yra naudojami. Užsidegus oranžiniai filtrų užterštumo LED lemputei, filtrai turi būti keičiami naujais.
Ventiliatoriaus korpusas
Pagrindinė ventiliatoriaus korpuso dalis yra ventiliatorius su EC varikliu, kuris leidžia užtikrinti reikiamą ventiliatoriaus greitį. Kintamo slėgio daviklis matuoja filtrų užterštumą realiu laiku. Įjungimo-išjungimo mygtukas ir 2,70 m. lankstus maitinimo laidas. Dėžes uždarymo fiksavimo rankenėlės užtikrinančios korpuso sandarumą, ir valdymo skydelis. Valdymo skydelis susideda iš rankenėlės su skale oro kiekiui, mėlyno ir oranžinio LED šviesos indikatoriaus. Tinklelis ant ventiliatoriaus korpuso apsaugo vartotoją nuo besisukančių ir elektrinių detalių.
Šoninės apdailos dalys
Šoninės apdailos dalys yra suprojektuotos uždengti ir apsaugoti įrenginio jungiamąsias mechanines ir elektrines dalis. Ant šoninės įrenginio dalies vidinėje pusėje yra instrukcija, kaip pakeisti filtrus.
Filtrų dėžės sudėtis:

Filtravimo dėžė standartiškai susideda iš keturių filtrų sistemos. Visi filtrai turi didelį filtravimo paviršių, kas užtikrina ilgą tarnavimo laiką. Preliminarus filtrų tarnavimo laikas 10-12 mėn. Filtrų tarnavimo laikas priklauso nuo palinkos sąlygų, kurioje jie yra naudojami. Užsidegus oranžiniai filtrų užterštumo LED lemputei, filtrai turi būti keičiami naujais.
G2 yra smulkiųjų dalelių filtras, skirtas surinkti smulkiąsias daleles, dulkes, žiedadulkes ir vandens lašelius.
F7 priešfiltris sugaudo dulkes ir smulkiąsias daleles iki 1 μm ir apsaugo HEPA filtrą nuo greito užteršimo.
H13 HEPA filtras atitinka griežčiausią Europos standartą EN1822 filtrų testavimo ligoninėms ir švarioms patalpoms. Jis surenka iki 99,99 % dalelių iki 0,1 μm.
Aktyvuotos anglies filtras, pašalinantis nepageidaujamus kvapus.
Techninė specifikacija:

Maksimalus oro srautas 450 m3/h
Garso slėgis Lp(A) 47-51 dB
Įtampa 220 V
Galia 100 W (0,8 A)
Matmenys (plotis x gylis x aukštis) 350x310x800 mm
Svoris 26,5 kg

Dažnai užduodami klausimai ir atsakymai

Koks yra filtravimo efektyvumas?

Filtras surenka daugiau nei 99,95% patogenų. Todėl filtravimo efektyvumas yra panašus kaip FFP3 klasės respiratoriaus.

Ar oro valymo filftrą galima naudoti tik COVID-19 pandemijos metu?

Ne. „MiracleAir 400-B“ oro valytuvas skirtas patalpoms, kur susirenka daugiau žmonių ir yra pavojus užsikrėsti bet kokiu virusu.

Kur yra gaminamas šis produktas?

Produktas yra pagamintas Čekijoje.

Kokio dydžio patalpose šis oro valytuvas yra efektyvus?

Didelis oro srautas 450 m3/h, reiškia, kad pvz. patalpa, kurios plotas 15m2 ir aukštis 2,6m., oras yra išfiltruojamas 12 kartų per valandą.

Kaip sužinoti, ar reikia pakeisti filtrą?

Filtrą reikia pakeisti, kai užsidega oranžinžinė filtrų užterštumo LED lemputė. Filtro dėžę rekomenduojama pakeisti per 14 dienų nuo LED lemputės įsižiebimo.

Koks yra garantinis laikotarpis?

Dėl paprasto ir praktiško dizaino, ypatingą dėmesį skiriant kokybei, įrenginiui suteikiama 3 metų garantija (išskyrus filtrų dėžę).

Nusprendei įsigyti?

Susisiekite su mumis ir mes pateiksime Jums pasiūlymą.

xventLogoFooter

Adresas

Ateities pl. 4B,

LT-52322

Kaunas

Kontaktai

info@xvent.lt

+370 605 21303

has been added to the cart. View Cart